tel tel tel
Kur'an-ı Kerim'den
(O kimseler ki imân etmişler,) yani Hazret-i Muhammed (asm)’a indirilen vahy-i İlahinin tümünü birden kalben tasdik edip dil ile ikrar etmişler (ve imanlarına bir zulmü) herhangi bir şirki (bulaştırmamışlardır. İşte) asıl (korkudan) ebedî azaba düşme endişesinden (emin olmak, onlara) halis imâna sahip olan zatlara (aittir.) Onların istikballeri güven içindedir. (Ve hidâyete ermiş olanlar da onlardır.)
(En’am, 6/82)
Hadîs-i Şeriflerden
Hiçbir Müslüman, hanımına karşı kin besleyip buğz etmesin. Onda hoşlanmayacağı huylar varsa, memnun olacağı huyları da vardır.
(Müslim, Rada 61)
Dualardan
Cenab-ı Hak, fazl u keremiyle, bu hizmet-i kudsiyede hâlisane, muhlisane bizi ve umum Risale-i Nur şakirdlerini daim muvaffak eylesin, âmîn.
(Kastamonu Lahikası)
Vecîze
Ecel gizlidir; her vakit ölüm, başını kesmek için gelebiliyor ve genç ihtiyar farkı yoktur.
Sözler

tahsiye.com'dan Kamuoyuna Önemli Duyuru

07.01.2015

KAMUOYUNA ÖNEMLİ AÇIKLAMA

Twitter ve Facebook gibi birtakım sosyal medya hesaplarından, Tahşiye logosu kullanılarak kamuoyuna birtakım provokatif mesajlar verilmektedir. BMB Yayıncılık Limited Şirketi'nin tescilli markası olan Tahşiye Yayınları ve logosunu, bazı isimler vererek kullananların şirketimizle hiçbir alâkası yoktur. Tahşiye Yayınları adına sadece [www.tahsiye.com] web adresi ile [tahsiye@tahsiye.com] mail adresinden, şirketin Sahibi ve Genel Müdürü olarak sadece benim tarafından, gerektiğinde açıklamalar yapılmaktadır. Şirketimizin ve bağlı olduğu yayınevlerinin Twitter ve Facebook gibi herhangi bir sosyal medya hesabı yoktur. Tahşiye adını ve logosunu kullanarak bu sosyal medya hesaplarından birtakım provokatif mesajlar verenlerin, şirketimiz ve Tahşiye Yayınları ile hiçbir ilgisi olmadığını önemle duyururuz.


Mustafa Kaplan
BMB Yayıncılık Ltd. Şti.
Sahibi ve Genel Müdürü

Kaynak: www.tahsiye.com

Bu yazi 9208 defa gösterilmiştir.

Yorum yapabilirsiniz :

İsim
Eposta ( Sitede görünmeyecek )
Yorum
Doğrulama Kodu
Gönder

Yorumlar :

Bismillahirrahmanirrahim Rabbim fitne fasat çikarmak isteyen gizli komunuteyi kahr etsin
20.04.2015 03:58 ünal erol

Muhammed Doğan'ın (Molla Muhammed el-Mûşî el-Kersî) beyanatları Nurmend.com sitesinden başka bir platformda yayınlanmamaktadır. © 2014-2023 | Her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Nurmend - Şerhmend
0.219 sn. deSen
↑ Yukarı